Yardım Masası

Teknik Destek
Terapi.com > Teknik Destek
 

Bir Talep Ekle
Teknik Destek Bölümüne bir yardım talebi gönder.

 
 

Mevcut Talepleri Görüntüle
Daha önce kaydettiğiniz talebinizi görüntüleyin.

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Terapi.com nedir?

Terapi.com logosuTerapi.com bir "online terapi" platformudur. Psikolog, psikiyatr ve koçlar ile bu uzmanlıklara ihtiyaç duyan danışanları yani sizleri buluşturmayı hedefler. Bilgisayarınıza ek hiçbir yazılım kurdurmadan, %100 tarayıcı içerisinden çalışan bir arabirimle Online Terapi hizmetinin haricinde, yazılı (mesajlaşarak) destek, uzman makaleleri, uzman videoları, ücretsiz soru-cevap gibi ek imkanlarla donatılmıştır. Bünyesinde bir çok uzman barındırması ve saydam uzman profilleri sayesinde size, özgürce görüşmek istediğiniz uzmanı seçebilme imkanı tanır.

Online Terapi nedir?

Aynı fiziki ortamda yapılan geleneksel terapinin etik ve kurallarına bağlı kalmakla birlikte, internet, telefon, eposta ve hatta mektupla yapılabilen bir terapi hizmetidir. Bununla birlikte genellikle internet üzerinden yapılan terapiyi ifade eder.

Neden Online Terapi hizmeti almalıyım? Avantajları nelerdir?

Online Terapi, özellikle modern çağın en büyük sıkıntısı olan "zaman" problemine çare olmaktadır. Mekan ve zaman kısıtlaması olmadan, evinizin veya işyerinizin rahatlığında, üstelik bir çok uzmandan dilediğinizi seçerek, sorunlarınıza çare bulabilirsiniz.
Terapi.com üzerinden en önemli avantajları şunlardır:

  • Farklı uzmanlık alanlarına yayılmış onlarca uzman arasından, kendi kriterlerinize göre uygun bulduğunuz uzmanı seçebilme
  • Randevu sistemi ile veya o an online olan uzmanlarla, dilediğiniz zaman ve mekanda görüşebilme imkanı
  • Bir çok durumda geleneksel terapiye göre daha uygun ücretlerle hizmet alabilmek mümkün
  • Sistem kurgusu sayesinde, size ait özel bilgiler, siz paylaşmadıkça uzmanlarca bilinemez yani %100 gizlilik sözkonusudur
  • Görüntülü ve sesli görüşme haricinde dilerseniz yazılı destek aracılığıyla yazışarak ta destek alabilmenizi sağlar
  • Bulunduğunuz yerde bir uzman yoksa veya bir terapiste gitmekte çekinceleriniz varsa, çare olur ve sizi bu hizmete alıştırır

    Online Terapinin avantajları konusunda daha detaylı bilgi için tıklayınız

Online Terapi etkili mi?

Evet, mesleki kuruluşlarca yapılan gözlem ve yayınlanan çalışmalar gösteriyor ki, online terapi olarak isimlendirilen danışmanlık hizmetleri, birebir terapi kadar etkilidir. Online Terapi aynı zamanda daha çok danışana ulaşılması, görece düşük hizmet bedelleri (hizmeti etkileyen bir çok parametre, online terapide sözkonusu olmadığı için) sebebi ile de uzmanlara, çalışma alanlarını genişletme imkanı sunar.
Bununla birlikte online terapi asla birebir terapinin yerini almayı hedefleyen bir hizmet değildir. Özellikle kriz durumlarında (intihara eğilim, başkalarına zarar verme gibi) ve tanı, ilaç tedavisi gerektiren durumlarda online terapi tercih edilmemelidir.
Online Terapi üzerine yayınlanmış araştırma ve makaleler için daha detaylı yazımız için tıklayınız

Online Terapi yasal mı?

Online terapi, yasal bir hizmet olan psikoterapi hizmetinin, sadece iletişim kanalının, modern çağ araçları olan internet, telefon, eposta gibi araçlarla düzenlendiği bir hizmettir.
Online Terapi, Türk Psikologlar Derneği Etik Yönetmeliği 7.4 maddesinde "Geleneksel Olmayan Psikoterapi Ortamları" içerisinde belirtilmiştir. (yönetmeliği indirmek için tıklayınız)
Yasal olarak terapi hizmeti vermesinin önünde herhangi bir engel bulunmayan tüm profesyoneller, Terapi.com üzerinden bu hizmetlerini verebilirler. Terapi.com bu uzmanlardan diplomalarını talep etmekte ve profillerinde bu vb. belgelerinin görüldüğünü teyit etmektedir.

Online Terapi güvenli mi?

Evet, Terapi.com üzerindeki tüm görüşmelerinizin video, ses ve verileri, taraflar arasında şifrelenerek transfer edilir. Bir görüşme sırasında danışman ile danışan birbirleri ile direkt olarak bağlantı kurarlar ve üçüncü bir bağlantı imkansız hale gelir. Bu sebeple de görüşmeniz sırasındaki hiçbir bilgi görüntülenemez veya kayıt altına alınamaz. Yine de güvenliğiniz için, Terapi.com'dan hizmet alırken halka açık bilgisayarları kullanmamanızı, sitedeki hesabınızın şifresini ezberlemenizi ve herhangi bir yere kayıt etmemenizi tavsiye ediyoruz.

Online Terapi alabilmek için ne yapmam gerekiyor?

Uzman Profil Resmi AltıÖncelikle sitemize üye olmakla başlayabilirsiniz. Üyelik formu için tıklayınız
Eğer görüntülü online terapi hizmeti almak istiyorsanız, bir web kamera ve mikrofonlu kulaklık yeterli. (bunlar olmadan da uzman seansa görüntü ve sesi ile siz ise chat ekranı ile katılabilirsiniz) Görüşmek istediğiniz uzmanı belirledikten sonra, dakika ücretini baz alarak ne kadar görüşmek istiyorsanız Sanal Cüzdanınıza, havale-eft, kredi kartı, mobil ödeme (Turkcell ve Avea) veya Garanti Cep Bank ödeme yöntemlerinden birini kullanarak, gerekli ödemeyi yaparsınız. (detaylı bilgi için tıklayınız)
Bu noktadan sonra uzman online ise hemen BAĞLAN butonu ile görüşmeye geçebilir, değilse "sms daveti" ile çağrı atabilir veya "Randevu Talep Et" ile uygun bulduğunuz bir zaman için randevu talebinizi uzmana iletebilirsiniz ve kabulünden sonra, ilgili tarih ve saatte sitede hazır bulunarak hizmet alabilirsiniz.

Üyelik ücretli mi? Nasıl üye olabilirim?

Terapi.com'a üye olmak, uzmanların profillerini incelemek, makalelerinden faydalanmak, sadece üyelerin faydalanabildiği ücretsiz soru imkanını kullanmak tamamen ÜCRETSİZdir. Üye olmak için site menüsündeki veya sağ üst köşedeki Üye Ol linkinden ulaşacağınız formu doğru bilgilerle doldurmanız yeterlidir. Üyelik formunu gönderdiğinizde, hem epostanıza hem de cep telefonunuza (birinden biri ulaşmazsa yine de aktivasyon yapabilesiniz diye) Aktivasyon Kodu gönderilir. Aktivasyon işlemi sonrasında siteye giriş yapabilir ve ücretsiz hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Üyelik aktivasyonum gelmedi. Ne yapabilirim?

Eğer aktivasyon kodunuz epostanıza gelmediyse lütfen öncelikle kullandığınız Eposta Hizmetinin Spam (gereksiz posta) bölümüne bakınız. Burda da yoksa, sitenin üye giriş sayfasından (açmak için tıklayınız) yeniden "aktivasyon kodunu tekrar iste" diyerek eposta adresinize talep edebilirsiniz.
Gelen epostadaki linke tıklayarak aktivasyon işlemi tamamlanır. Eğer epostanıza alamadınız ama cep telefonunuza SMS ile aldıysanız yine üye giriş sayfasından "Üyeliğimi Aktifleştir" linki ile (açmak için tıklayınız) cep telefonunuza gelen kodu girerek işlemi tamamlayabilirsiniz. Eğer hala sorunu çözemezseniz lütfen Teknik Destek'e iletmek için tıklayınız

Şifremi nasıl değiştirebilirim? Profilimi nasıl güncellerim?

Şifre Değiştirme - Profil GüncellemeSiteye kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra, "Profil Güncelle" sekmesine tıklayarak şifrenizi değiştirebilir, varolan profil bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Lütfen profilinizin en doğru bilgileri yansıtmasına özen gösteriniz. Ayrıca özellikle randevu vb. hatırlatmalarda aktif rolü olduğu için, cep telefon numaranızı boş bırakmayınız.

Burada cevap bulamadığım sorular için ne yapabilirim? Teknik Destek Nedir?

Teknik Destek İkonuSıkça Sorulan Sorular sayfamızda cevap bulamadığınız sorularınız için, sitemizin sağ üst köşesindeki Teknik Destek Online butonuna tıklayabilirsiniz. Eğer bu ikon yeşil ise hemen karşınızda canlı bir operatör bulacaksınız ve direkt olarak sorunuzu iletebilirsiniz. Eğer bu ikon turuncu ve mail resmi içeren bir ikonsa, bu durumda bir destek talebi açabilirsiniz. Teknik operatörlerimiz talebinize en kısa zamanda cevap vereceklerdir. Bu bölümde hiçbir suretle yönlendirme veya terapi hizmeti verilmez.

Hizmet almak istiyorum. Siteye nasıl para yatıracağım?

Terapi.com Ödeme AraçlarıTerapi.com' da hizmet almak için, Sanal Cüzdanınızda yeteri kadar paranın olması gerekmektedir. Yatırılabilecek minimum bedel 5 TL'dir. Siteye giriş yaptıktan sonra "Sanal Cüzdan" sekmesine tıklayıp, 4 farklı ödeme aracı kullanarak sanal cüzdanınıza para yatırabilirsiniz.
Havale - EFT ile yatırılan ödemelerde yatırdığınızın %10'u kadar da Terapi.com tarafından hediye edilir. (100 TL yatırdığınızda, Sanal Cüzdanınıza +10 TL ilave edilir)
Kredi Kartı kullanarak Visa veya MasterCard logosu olan ve yurtdışı işlemlere açık her türlü kredi kartıyla, 128 bit SSL korumalı ödeme ekranından güvenle ödeme yapabilirsiniz.
Mobil Ödeme aracı ile Turkcell veya Avea hatlardan (faturalı veya faturasız) cep telefonunuzu kullanarak, 5-35 TL arası ödeme yapabilirsiniz. Eğer daha çok yatırmak isterseniz, arka arkaya yatırma işlemi yapmanız yeterlidir. (Örneğin 55 TL için 1 defa 35 TL, 1 defa da 20 TL yatırmak şeklinde)
Garanti CepBank kullanımınız açıksa, cepbank ile de ödeme yapabilirsiniz.

Bu yöntemlerden Kredi Kartı ve Mobil Ödeme anında sanal cüzdanınıza yansıyan yöntemlerdir. Havale-EFT ve Garanti CepBank ise operatörlerimizce kontrol edildikten sonra manual olarak Sanal Cüzdanınıza yansıtılır.

Online Terapi görüşme süreci nasıl işliyor? Kameramı veya mikrofonumu açmasam olur mu?

Online Terapi görüşme ekranıÜye olduktan, görüşme yapacağınız uzmanı belirledikten ve tahmini görüşme sürenizi hesaplayarak Sanal Cüzdanınıza yeterli hizmet bedelini yatırdıktan sonra, online ise hemen, değilse randevu alarak uzmanla görüşme aşamasına geçilir.
Uzmanın profilindeki BAĞLAN butonuna tıkladığınızda, bilgisayar donanımınızı hazırlamanızla ilgili bir uyarı gelir ve "Görüşmeye Başla" dediğinizde, uzmana bağlanma süreci başlar.
Burada beyaz bir ekranda bağlantı gerçekleşene ve arabirim yüklenene kadar tahmini 20-30 saniye beklersiniz. (bu süreçte herhangi bir ücretlendirme yoktur) Ardından bir zil sesi duyulur ve görüşme başlar.
Taraflar "Webcam Aç" ve "Mikrofon Aç" butonlarına tıklayarak ve gelen küçük pencerede "izin ver" e tıklayarak donanımlarını aktif hale getirirler. Uzmanların kameralarını ve mikrofonlarını açmaları mecburidir. Fakat eğer siz istemezseniz webkameranızı açmayabilir sesle iletişim kurabilir veya mikrofonu da açmayarak sadece yazışarak sorunlarınızı aktarabilirsiniz. Siz yazarak iletişim kuruyor olsanız bile, uzman görüntüsü ve sesi ile size destek vermek zorundadır.
Görüşme, taraflardan biri ÇIKIŞ butonuna tıklayana veya bakiyeniz bitene kadar (bitmeden 5 dakika önceden itibaren uyarı penceresi gelmeye başlar) devam eder.
İyi bir iletişim için lütfen tarayıcınızda sadece görüşme penceresi aktif bırakınız. Arka planda internet radyosu dinlemek, dosya indirmek, internet tv izlemek gibi faaliyetler görüşmeyi zorlaştırır veya imkansız hale getirir. Ayrıca 3G bağlantısı ile bağlanıyorsanız, malesef stabil olmayan bir altyapı olduğu için, özellikle görüntüleri, kesik kesik görme olasılığınız vardır. Sadece bu internet bağlantısına (cep telefonu veya usb aparatlar vasıtası ile internete sim kartınızla bağlanmak) sahipseniz ya kameraları kapatarak ses ile online terapi alınız ya da online terapi yerine, yazılı destek gibi hizmetlerimizi tercih ediniz.

Görüşme tamamlandıktan sonra ne yapmam gerekiyor? Uzmana yorum yapabilir miyim?

Bir uzmanla 5 dakikadan fazla online görüşme yaptığınızda, sistem size bir yorum hakkı tanır. Yorumlar Servis Kalitesi, Sorun Çözme, Profesyonellik ve Memnuniyet parametreleri ile 5 üzerinden yıldız verilerek yapılır. Ayrıca opsiyonel olarak yazı ile de ek yorum yapabilirsiniz fakat bu yıldızlar haricindeki yorumlarda, yayınlayıp yayınlamamak site yönetiminin insyatifindedir.
Yorumunuz onaylandığı anda uzmanın profiline yansır ve diğer üyelerin de uzmanı değerlendirebilmesi için kollektif bir sonuç üretir. Lütfen görüşme tamamlandıktan sonra, uzman hakkındaki yorum hakkınızı, sağlıklı bir sistem kurabilmemize de yardımcı olmak amacıyla, kullanınız.

Yazılı Destek Nedir? Nasıl yazılı destek hizmeti alabilirim?

Yazılı Destek PenceresiSoru veya sorununuzu bir uzmana canlı olarak değil de mesaj şeklinde iletmek istediğiniz taktirde Yazılı Destek hizmetini kullanabilirsiniz. Yazılı Destek'in Ücretsiz Soru'dan farkı, gizlilik içermesi, en geç 24 saat içerisinde cevaplanma garantisi ve kişiye özel olmasıdır. (ücretsiz sorular ve uzmanın bu sorulara verdiği cevaplar halka açıktır ve uzmanın profilinde soru-cevaplarım sekmesinde görüntülenir. )
Her uzmanın kendi belirlediği bir yazılı destek ücreti vardır. Bu ücreti uzmanın profilinde, resminin altında bulabilirsiniz.
Sanal Cüzdanınızda yeteri kadar para varsa, uzmana mavi Yazılı Destek butonuna basarak açılan pencere aracılığı ile sorunuzu iletebilirsiniz. Siz sorunuzu kaydettiğiniz anda, uzmana hem eposta ile hem de SMS ile bir yazılı destek talebi geldiği bilgisi iletilir. Uzman, kendi paneline girerek bu soruya cevap verir. Aynı şekilde cevaptan sonra size de eposta ile bilgilendirme yapılır. Siteye giriş yaparak, Yazılı Destek sekmesi aracılığı ile gelen cevabı görebilir, uzman size ek sorular sormuşsa bunları da cevaplandırabilirsiniz. Uzman kapatana kadar, sizinle yazışması devam eder. Yeterli cevabı verdiğini düşündüğü anda cevabı kapatarak, hizmeti sonlandırır.

Ücretsiz Soru Nedir? Nasıl soru sorabilirim?

Yazılı Destek PenceresiKendisine ücretsiz soru sorulmasına izin vermiş uzmanlarımıza (bu karar uzmanın insiyatifindedir) ücretsiz olarak soru sorulabilmesini sağlayan sisteme "Ücretsiz Soru" denir. Ücretsiz sorular yapı olarak Yazılı Destek'e benzese de, bir kaç konuda ayrışırlar. Öncelikle yazılı destekten farklı olarak uzmanın bu sorunuzu cevaplayıp cevaplamayacağı veya ne zaman cevaplayacağı konusunda bir kesinlik yoktur. Ayrıca ücretsiz sorulan sorular ve bu sorulara uzmanca verilen cevaplar gizlenmez ve halka açıktır. Uzmanın profilinde, "Soru-Cevaplar" sekmesi altında görüntülenir. Ücretsiz sorunun amacı, üyelerimize uzmanlarımız ile bir "ön temas" kurma imkanı tanımaktır. Daha detaylı bir destek istediğiniz taktirde, yazılı destek veya online terapi imkanlarını kullanarak hizmet almanızı öneririz.
Ücretsiz sorular hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız

SMS Daveti Nedir? Online olmayan bir uzmanı siteye çağırabilir miyim?

Uzmana SMS DavetiTerapi.com'da uzmanlar, sms daveti kabul edip etmediklerine, hangi saat aralıklarında kabul ettiklerine kendileri karar verirler. Eğer bir uzmanın profilinde SMS Daveti butonu görüyorsanız, o uzmana, online değilken SMS ile davet gönderebilirsiniz. Bu imkan suistimal edilmesin diye, birim SMS gönderimi 0.5 TL olarak sitedeki Sanal Cüzdanınızdan düşülür. Bir davet gönderdiğinizde uzmanın cep telefonuna "xxxxx kullanıcı adlı üyemiz, size SMS daveti gönderdi. Eğer online olursanız canlı terapi hizmeti almak istiyor" şeklinde bir kısa mesaj gönderilir. Bu davete cevap verip vermemek uzmanın insiyatifindedir. Bu şekilde gönderdiğiniz bir davetten sonra eğer uzman online olursa, online terapi hizmeti almaya başlayabilirsiniz.

 

Bir uzmandan nasıl randevu alabilirim? Randevu sistemi nasıl işliyor?

Randevu SistemiOnline olmayan bir uzmandan, ileri bir tarihe "Online Terapi" hizmeti almak isterseniz, randevu sistemini kullanabilirsiniz. Terapi.com'daki her uzman, opsiyonel bir hizmet sistemi olan Randevu Sistemini kullanmaz. Eğer kullanıyorsa profil sayfasının sağ üst kısmında "Randevu Talep Et" butonunu göreceksiniz. Buraya tıkladığınızda, randevu tarihi ve saati için giriş yapabilir ve varsa notunuzu da yazabilirsiniz. Randevu sisteminde suistimalleri engellemek için 2 önlem vardır. Bir tanesi her randevu talebi, 1 TL olarak ücretlendirilir. Ayrıca eğer randevu saatinde hazır bulunmazsanız da, Sanal Cüzdanınızdan 1 TL kesinti yapılır. Bu sebeplerle lütfen gerçekten randevu istiyorsanız bu hizmeti kullanınız.
Siz randevu talebi yaptığınızda, uzman talebi inceler ve kabul ediyorsa onaylar. Etmiyorsa reddeder. Onayladı ise size randevu talebinizin onaylandığı bilgisi ulaşır. (ayrıca siteye giriş yaptığınızda karşınıza gelen Kontrol Panelinizde de solda "Randevularınız" kısmında bu talebi takip edebilirsiniz)
Sistem randevu saatinden 1 saat önce hem sizi hem de uzmanı SMS ile uyaracaktır. Kararlaştırdığınız randevu saatinden yarım saat önce sitede hazır bulunmanız ve uzmanın online olmasını beklemeniz gerekmektedir. Online olduğunda profilinden "Bağlan" butonuna tıklayarak görüşmeye geçebilirsiniz.

Uzmanların profillerindeki rozetlerin anlamı nedir? Ne işe yarıyor?

Profil RozetleriBir uzmanın profilinde, ücret bilgilerinin hemen altında yuvarlak rozetler bulunur. Her bir rozetin anlamını, imlecinizi üzerine getirerek görebilirsiniz. Bu rozetler vasıtası ile, o uzmanla ilgili ek bilgileri, sizlerle paylaşıyoruz. Örneğin diploması teyit edildi mi, kimliği teyit edildi mi, kendisi ile bir eğitim görüşmesi yapılarak webcam ve mikrofonlu kulaklığının olduğu tespit edildi mi, farklı dillerde online terapi hizmeti verebiliyor mu gibi...

Bir uzmanı daha yakından takip etmek için favorilerime ekleyebilir miyim?

Uzmanı favorilerinize ekleyinHer uzmanın profilinde, sağ üst kısımda "Favorilerime Ekle" (eğer önceden ekli ise bu buton "Favorilerimden Sil" olur) butonu mevcuttur. Bu buton sayesinde, dilediğiniz uzmanı favorilerinize ekleyebilir, kontrol panelinizden favorilerinizi takipe edebilirsiniz. Ayrıca kontrol panelinizdeki "Favorilerim" sekmesinden "favorilerim online olduğunda bana eposta ile hatırlat" seçeneğini aktifleştirseniz, bu uzmanlardan herhangi biri online olduğunda sistem size bu durumu bildiren bir eposta gönderir.

Belirli bir alandaki uzmanlara nasıl erişebilirim? Filtreleme yapabilir miyim?

Ana sayfada uzmanlarımızın kutucuklarla listelendiği bölümün hemen üstündeki "Kategori Seç" listesi aracılığı ile tek bir kategoriyi listeletebilirsiniz. Aynı kategori ağacı yine sitemizin sağ kısmında da bir sütunda yer almaktadır.

Arama kutusu ile sitede neleri arayabilirim?

Arama kutusuna yazacağınız kelime veya kelimeler ile, Uzmanlar, Terapi Merkezleri ve Makaleler arasında aratma yaptırabilirsiniz. Sonuçlar bu 3 sekme içerisinde listelenir. Belirli bir uzmanı arıyorsanız direkt olarak adını soyadını veya bunlardan sadece bir tanesini yazarak, çıkacak sonuçlardan da kendisine ulaşabilirsiniz.

Uzmanlarla yaptığım online görüşmelerin bilgilerine nereden ulaşabilirim?

Kontrol panelinizdeki "Görüşmelerim" sekmesi ile, görüştüğünüz terapistleri, hangi tarihte ve ne kadar süre görüştüğünüzü, buna bağlı olarak ücretlendirme bilgilerini görebilirsiniz.

Bazı uzmanların resimleri üzerinde %50 indirim yazıyor. Bu ne anlama geliyor?

İndirimli Hizmet AlmakTerapi.com uzmanları diledikleri zaman tüm hizmet ücretlerinde, anlık olarak %50 indirime gidebilirler. Bu durumda hem ana sayfadaki resimlerinde hem de profillerindeki butonlarda bu indirimi yansıtan bir imleç görüntülenir. %50 indirimli hizmet bedelleri, uzmanın profilinde resminin altında görüntülenir. Bir uzmandan indirimli hizmet almanız, daha sonra da aynı indirimle devam edeceğiniz anlamına gelmez. Uzmanlar diledikleri anda normal hizmet bedellerine dönebilmekte, genellikle bu aracı, yeni üyeleri, online terapiyi denemeleri için teşvik amacı ile kullanmaktadırlar.

Arkadaşlarımı siteye nasıl davet edebilirim? Yaptığım davetlerden bir kazancım olur mu?

Arkadaşınızı davet edin kazanınSite kontrol panelindeki "Davetleriniz" sekmesi ile arkadaşlarınızı siteye davet edebilirsiniz. Eposta adresini girerek "Davet Et" butonuna basmanızla birlikte, bu eposta adresine, otomatik bir eposta gider. Davet ettiğiniz kişi bu epostadaki linke tıklayarak siteye üye olduğu anda, bu kişinin kullanıcı adını ve üyelik tarihini "Davetleriniz" sekmesinde görürsünüz.
Davet ettiğiniz üyenin Sanal Cüzdanına ilk yatırdığı paranın %10'u sizin kazancınızdır ve ister bu parayı siteden hizmet almak için kullanırsınız, isterseniz de her ayın ilk haftası 150 TL'yi bulması durumunda, bize bildireceğiniz banka hesabınıza havale edilmesini talep edebilirsiniz. (eğer yapılan ödeme için fatura kesemiyorsanız %20 stopaj kesintisi yapılır.)

Terapi.com' da Uzman olarak yer almak istiyorum. Ne yapmalıyım?

Terapi.com' da uzman olabilmek için, psikolog, psikiyatr veya koç olmanız ve bu uzmanlığınızla ilgili talep edilecek belgeleri (diploma, sertifika vb...) beyan edebilmeniz gerekmektedir. Uzman başvuru formu için tıklayınız
Uzman hesabınız onaylandığında, uzmanlara yönelik her türlü sorunuzun cevabını sadece uzmanların görebildiği Yardım sayfalarından alabilirsiniz. Uzman başvurusu yapmadan önce sorularınız varsa bizimle iletişim kurmak için destek@terapi.com eposta adresimizi kullanınız veya destek masası uygulamamıza ulaşmak için tıklayınız
Başvuru yapmadan önce biraz daha bilgi almak isterseniz "Uzman Tanıtım Sayfamıza" buradan ulaşabilirsiniz.

 

TakasMerkezi.com Destek Masasý © 2008-2017