alt
offline
yazili_destek
ucretsiz_soru
sms_daveti

Ücretler
Canlı Görüşme : 1.00 TL/dk
Yazılı Destek : 5.00 TL/soru

Hipnoz (Hipnoterapi), NLP Master, Silva Odaklı Düşünme, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Yaratıcı Dram,Sınav Kaygısı - Öfke yönetimi

Danışman Hakkında


İletişim Bilgileri: 0 505 680 69 92


Merhaba,

Eğitim sektörü içerisinde yıları geride bırakırken sektörde hem öğretmen hem de veli olarak sizlerle beraberim. İzmir de başladığım mesleğimi 8 aydır İstanbul da sürdürüyorum. Bu mesleği çok severek yapıyorum. özellikle yetişkin ve çocuk arasında dengeyi sağlamayı ilke edindim. Her yaş grubunun gelişim özelliğini, psikolojik durumunu, sosyal, kültürel ve ekonomik profillerin yaşam şekline yansımalarını analiz etmek insanların zihin haritalarını çıkarmak, yani kişiyi tanımak; güven ve uyuma dayalı etkili iletişim kurmayı sağlıyor.

Rehberlik hizmetinin verimli olabilmesi için her fırsatta bireysel gelişimi kendime hedef olarak belirledim. Almış olduğum eğitimlerle sürekli pozitif paylaşım içinde oldum.
Bu paylaşımlar genel olarak; İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul yöneticilerine, öğretmenlere ve bir çok kamu çalışanlarına yaratıcı drama ile kişisel gelişim eğitim seminerleri, öğrenci koçluğu, stres yönetimi, etkili iletişim ve liderlik”, seminerleri ve pozitif yaşam şeklinde olup, ayrıca Karşıyaka adliyesi denetimli serbestlik ve yardım merkezi bağımlılarına Danışmanlık ve terapi çalışmalarında bulundum.
Almış olduğum eğitimlerden bazıları:
Öğretmen ve Öğrenci Koçluğu,Yaşam Koçluğu, Hipnoz (Hipnoterapi), NLP Master, Silva Odaklı Düşünme, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Yaratıcı Drama,Etkili İletişim ve Liderlik, Sınav Kaygısı - Öfke yönetimi,Çoklu Zeka Psikososyal vb. eğitimlerle kendimi sürekli geliştirerek öğrencilerime ve velilerime kaliteli ve doğru rehberlik desteği vermek istedim.
Bundan sonra da burada ebeveyn ve çocuk arasında dengeyi sağlamak için danışmanlık ve koçluk, geçmişin sıkıntılarını çözümlemek ve bundan sonraki yaşantısında olumlu düşünce ve davranışlarını kazanabilmeleri için hipnoterapi, okul korkusu, sınav kaygısı, ergenlik sorunları, benlik değerini – özgüveni yükseltmek, okul başarısını artırmak için düzenli çalışma alışkanlığının kazandırılması gibi çalışmalarda bulunmaya ben hazırım.
Sayın velileri sevgili öğrencileri ve değerli öğretmen arkadaşlarımı bekliyorum. Her gününüz her yönüyle her şekilde iyiye gitmek üzere her zaman sevgiyle ve mutlu yaşayın…Kamer GÖVERCİN
Rehber Öğretmen
Kategoriler

Bireysel Terapi, Çocuk Terapisi, Eğitim Terapisi, Eğitim Koçluğu, Ergen Terapisi, Hipno Terapi, Kişisel Gelişim, Pedagoji, Yaşam Koçluğu

Bookmark and Share

Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
22:00 - 23:59
20:00 - 23:00
Yorum Yapan Yorum Puan Tarih