Nişanlıdan ayrıldım

uye
Kaanemrah
04.12.2013 04:38

Durum : Kapalı (17.12.2013 16:54)
Merhaba Nur hanım bundan 3 hafta önce nişanlıdan ayrıldım 3 gün sonrada nişanımız vardı benim bi hatam yokken bitirdi sorunsa ailem nedeni çok inatcıydı bende bunu aileme açıldım oda neden herseyi ailene soruyorsun bıktım artık dedi bitirdi o bana ayak uyduracagına ben hep ona ayak uyduruyordum neden yası küçüktü kırılmasın hep ıyılıklen gıttım hatalarını yüzüne vurmazdım tatlı tatlı konusurdum kendısı almanyada yaşıyor bense Slovakya'da suan işimi herseyimi kaybettim ben hiç bişey yapmadan ayrıldı bende gururumu duygularımı öz güvenimi kaybettim sanki dünyam yıkılmış gibiyim 6ay sonrada düğünümüz olacaktı bütün hayallerım umutlarım yıkıldı bır anda  bır hatam yok neyapacagımı bilmiyorum

Cevaplar

uzman
Nur Aydoğan
17.12.2013 16:54
Merhaba,
çok üzgünsünüz, hayalleriniz yıkılmış, bu sizi oldukça etkilemiş. Aranızda her şey olup bitmiş fakat siz hala bu ilişkiyi, yapılanları, iyi gitseydi olacak güzel yaşantıları düşünür gibisiniz.
Fakat anlayamadığım bir şey var; bazı ifadeleriniz.. Mesela "onun bana uyması gerekirken....." Evlilik ortak bir birlikteliktir, acaba neden çiftlerden biri diğerine tabi olmalı, neden böyle düşünüyorsunuz acaba? Bir de işinizi kaybettiğinizi söylüyorsunuz, nişandan ayrılmanızla işinizi kaybetmeniz arasındaki ilişkiyi açıklayabilir misiniz, ilişki kuramadım.