selamlar

uye
cgtyyyyy
29.12.2014 13:10

Durum : Kapalı (24.01.2015 14:17)
selamlar şu an için bir terapiye ihtiyacım var çok eski bir ilişkim ve ben hakkında yardımcı olabilir misiniz

Cevaplar

uye
cgtyyyyy
29.12.2014 13:19
cevabınıza göre ödeme yapacagım iyi aksamlar
uzman
Doğan Emrah Zıraman
29.12.2014 13:45
Selamlar, 
Öncelikle size yardımcı olup olamayacağımı yazdığınız tek cümleden anlamam gerçekten mümkün değil. 

Ayrıca "terapiye ihtiyacım var" yazmışsınız. Profilime yeniden bakarsanız eğer öncelikle  aile danışmanı olduğumu göreceksiniz. Aile danışmanlığının  danışmanlık ve terapi alanı tek tek bireyler değil eş, anne-baba-çocuk veya evli olmasa da çiftlerin bir arada olduğu danışmanlık ve terapi türüdür.  Profilimde yazan aile danışmanlığı dışındaki  "ilişki koçluğu" ise bir terapi türü değildir. 

Özetle bir danışanın danışma konusu ne olursa olsun benim öncelikli görevim sizin danışmanlık istediğiniz konunun benim alanımın girip girmediğini belirlemek, eğer girmiyorsa size uygun olan danışmanlık türünü tavsiye etmektir.  

Şimdilik şunu önerebilirim. Eğer isterseniz ücretli "yazılı destek" kısmından  bana durumunuzu daha detaylı olarak yazın. Böylece  öncelikle sizin danışmanlık istediğiniz konunun benim alanıma girip girmediğini söyleyebilme şansım olur. Bununla birlikte eğer danışmanlık talep ettiğiniz konu  benim alanıma girmiyorsa, size uygun olan danışmanın kimler olabileceğine dair tavsiyelerde bulunabilirim. 

İyi günler dilerim. 
uzman
Doğan Emrah Zıraman
24.01.2015 14:17