Aile Terapisi (5)

Bireysel Terapi (5)

Cinsel Terapi (5)


Çocuk Terapisi (5)

Eğitim Koçluğu (5)

Eğitim Terapisi (5)


Ergen Terapisi (5)

Evlilik Terapisi (5)

Fikir Koçlugu (5)


Hamilelik Terapisi (5)

Hipno Terapi (1)

İlişki Koçluğu (5)


İlişki Terapisi (5)

Kekemelik Terapisi (2)

Kişisel Gelişim (5)


Konuşma Terapisi (3)

Pedagoji (5)

Yaşam Koçluğu (5)


Sorularınıza, uzmanlarımızdan ücretsiz cevap alın!

Terapi.com profesyonel bir platform olmakla birlikte, sosyal sorumluluk bilincine de sahip bir ekip ve uzman kadrosu ile yoluna devam ediyor. Uzmanların kişisel sitelerinde paylaşmaya başladıkları makalelerin sayısı şimdiden 100′ü geçti. Tüm bu makalelere, uzmanın profilindeki Makaleleri sekmesinden ulaşmak mümkün.

Bir Uzmanın profilindeki makaleleri sekmesi

Bununla birlikte bugün eklenen Ücretsiz Soru sistemi ile, artık ücretsiz soru kabul eden uzmanlara,  danışanlar soru sorabilecekler.
Ücretsiz sorunun, ücretli yazılı destekten farkına gelince;
Yazılı Destek aracılığı ile sorulan sorular kişiye özeldir ve gizlilik temini altındadır.  Ücretsiz soru olarak uzmanlara iletilen sorular ise halka açıktır ve uzmanın profilinde  Soru-Cevaplar  sekmesi altında listelenir.  Tabi ki danışanın kimlik bilgileri gizlenir ve sadece kullanıcı adı, soruyu soran olarak görüntülenir.

Uzmanlarımız, kendilerine sorulan ücretsiz soruları cevaplayıp cevaplamamakta serbesttirler ve bir süre kısıtlaması yoktur. (yazılı destekte 24 saat içerisinde mutlaka geri dönüş yapılır)

Ücretsiz soru sormak son derece kolay. Soru sormak istediğiniz uzmanın profiline girdiğinizde, eğer uzmanımız ücretsiz soru sorulabilmesine izin veriyorsa, resminin altında pembe renkli Ücretsiz Soru butonunu göreceksiniz.
Siteye üye iseniz bu butona basarak hemen sorunuzu sorabilirsiniz. Değilseniz öncelikle bu sayfadan ücretsiz üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ücretsiz soru sormak için uzmanın profilindeki butona tıklayınız

Soruyu sorduğunuzda, uzmanımız eposta ve SMS (eğer sms uyarısı almayı kabul etmiş bir uzman ise) ile bilgilendirilir.
Bir cevap yazdığında size eposta ile uyarı gelir ve siteye giriş yaparak verilen cevabı okuyabilirsiniz.

Eğer sorunuza tam cevap verdiğini düşünmüş ve bunu cevaplama sırasında işaretlemişse, sorunuzla cevabı eş zamanlı olarak uzmanın profilindeki sekmede de görüntülenir. Böylece aynı soruna sahip potansiyel danışanlar da bu cevaptan faydalanabilirler.

Ücretsiz soru sisteminin hayırlı olması dileklerimizle…

Comments are closed.